ICQ:551-545-801
1kcal = 4, 2 KJ

I luw the anorectic life!!

"UŽ ZAJTRA MôŽEM BYŤ CHUDŠIA, STAČÍ LEN VYDRŽAŤ TENTO DEŇ."
JSEM ? ANO
Stav: pisu si s milackem :-*a je mi spatne....to bude asi ta dloouha hladovka...hmm..

Srpen 2009

31.8.09

31. srpna 2009 v 19:22 | Katrin :-*
Tak jak uz vite,dneska sme bylli nakupovat s mamčou v Tescu..sem si koupila zelenou,červenou a žlutoou paprikůů xD,2 light bilé jogurty- 0,5%tuku...kefírové light mlíčko s příchutí broskve a pak jeste jedno s přichuti višní..melouneeQ... a cottage.. jahodový..x).. i když teď držím hlavků,tak jsem si to nakoupila,kdyby mě mamííí nutila do jídla nu.. jinak dneska sem chtela udelat taký podvod u obeda.. protoze jsem proste odmitala...nu..tak sem si vzala svou nepruhlednou flašku na pití.. a proste delala sem dycky,ze piju a davala sem to jidlo do te flasky.. jenze mami se proste porad divala a pak ji bylo divny,ze porad piju.. tak mi tu flašku vzala ://...a nadala mi.. nakonec sem proste trochu sníst museela :(...omg citim se strasne.. :(..radší to nezkoušejtéé xD... nuu jinak tedka jsem vylezla z vaničkyy... ptz sem predtím cviccilaa...nu a du se namazat svym zpevňujícím krémem od GARNIER xD...

Fíky

31. srpna 2009 v 17:40 | Katrin :-* |  Zdravé papů
Charakteristika: čerstvé fíky chutnají medově sladce,jejich dužina je tak měkká,že se rozplývá na jazyku.Fíky patří k nejzdravějším přesnídávkách a obsahují spoustu živin.Jeden jediný fík za hodinu zažene hlad na celé dopoledne nebo odpoledne!...Vyživuje jak mozek,tak nervy a vitální silou pomáhá zbavit se nadbytečných kilogramůů!...

-> v 15ti g fíku je obsaženo 10kcal..navzdory nízké energetické hodnotě však zasytí..

-fíky regulují trávení / zácpa /
-pomáhají při unavě,nízké výkonnosti,nedostatku vnitřních podnětů.
-podporují schopnost soustředění
-zlepšují náladu , zbavují nervozity.
-mírní obtíže během menstruace....
-pomáhají hubnout...

TaK jsEm Nakupoovala Kníížky =)

31. srpna 2009 v 17:21 | Katrin :-*
AchooOj kočenečky..:-* jak už jsem vám psala..byla jsem s mamkou nakupovat v tEscu...tedka sme se vratily...a taky jsem si z vlastních peněz koupila tři super knížky... dvě z nich jsou o anorexii a jedna je prostě takový ten dívčí románeQ...mam pro vás fotečky :))...

1.kniha - Já jsem hlad
/s autorkou jsem přimo mluvila :)..když jsem byla na metabolické jipce s anorexii s doktorkou Navrátilovou tam byla :) skvělá paní... super sme si popovídali o Aně:)...

2.knížka- Alice v zrcadle.. už mám rozečtenou a zatím super !!...

3.kniha-Patnáctka v tom.. / je to prostě deník puberťačky.. moc super.. /


Dneska to bude faayn...

31. srpna 2009 v 9:20 | Katrin :-* |  Jiné kecy..
Achoj bobiišci moii..tak vcera jak uz jsem psala..nic jsem nepapala..dneska rano me mamka nutila do jídla,tak jsem si dala pouze 300 ml nizkotučného kefírového mléka..no jinak dneska jedem s mamkou do TesCa... pro neaky potraviny a táák... no..musim si nakoupit neaky light vyrobky..stejne nejim,ae kdybych musela treba,tak at mam ..jeste si budu kupovat knizku o anorexii..nu ale aspon neudu myslet na jíídlo.kdyz se nekam vyjede.. :)


Vitamíny

30. srpna 2009 v 21:41 | Katrin :-* |  Zdravé papů

VITAMÍNY

Existují vitamíny rozpustné ve vodě nebo v tucích. Vitamíny rozpustné v tucích se nevylučují močí a jsou ukládány v těle, proto mohou být doplňovány jen ve zcela malém množství.
Vitamíny rozpustné v tucích
· Vitamín A
Je nutný k vidění, nezbytný pro růst, vývoj kostí, funkci pohlavních žláz a pro zdravý vzhled pleti i očí. V posledních letech se upozorňuje na protinádorový účinek. Hlavními zdroji vitamínu A jsou játra, žloutky, máslo, mléko, ovoce a zelenina se žlutým nebo oranžovým zabarvením, dále pak tmavozelené listy zelenin a papriky, dýně, hrášek a petržel. Daleko častěji se vyskytuje ve formě provitamínu A, nebo-li betakarotenu (např. v mrkvi, špenátu, kapustě, rajčatech). Můžeme si vytvořit v těle zásoby betakarotenu, které si organismus v případě potřeby dokáže přeměnit na vitamín A.
Nedostatek vitamínu A se projevuje šeroslepostí, přecitlivělostí na světlo, pálením pod víčky, zhoršením stavu kostí a zubů, poruchy kůže a sliznic. Vitamín A je rozpustný pouze v tucích, ne ve vodě.
Vitamín D
Vitamín D je potřebný pro normální vstřebávání vápníku a jeho ukládání v kostech. Malé množství vitamínu D je ve žloutku, v rybím tuku a játrech, semenech a v sýrech. Za určitých podmínek může být organismem vytvářen z provitamínu Ergosterinu v naší pokožce, a to působením slunečního záření.
Nedostatek vitamínu D v dětství způsobuje křivici, což znamená měknutí kostí z nedostatečného ukládání vápníku. U dospělých je odvápnění kostí (osteoporóza).
Vitamín E
Vitamín E má antioxidační působení, což má příznivý účinek na tlumení rozvoje chorob krevního oběhu, cévních komplikací a chrání před nádorovým onemocněním. Také pomáhá léčit rány a odstraňovat jizvy. Tím, že je obsažen ve všech potravinách, málokdy dochází k jeho nedostatku v organismu.
Denně bychom měli přijímat 100 mg vitamínu E. Potraviny bohaté na vitamín E jsou rostlinné oleje, obilné klíčky, ovesné vločky, vejce, ořechy, slunečnicová semena, špenát, kapusta, kopřivy a chřest. V období různých zátěží se doporučuje obsah vitamínu E zvýšit podáním vitamín E v přírodních tabletách. Pokud užíváte jako doplněk stravy železo, berte ho v jinou denní dobu než vitamín E, neboť železo vitamín E ničí.
Vitamín K
Vyskytuje se v játrech, rybách, mléce, kapustě a špenátu. Vitamín K je důležitou součástí procesu srážení krve.
Nedostatkem vitamínu K jsou především ohroženy malé děti a staří lidé, proto jim musí být vitamín K někdy podáván formou vhodných léků.
Teplo a vzdušný kyslík nepoškozuje vitamín K, škodí mu však denní světlo. Je proto vhodné ukládat potraviny vždy v temnu. Ideálním místem je chladnička nebo spíž.
Vitamíny rozpustné ve vodě
Mezi vitamíny skupiny B patří:
Vitamín B1
Brání únavě, napomáhá dobrému trávení a chuti k jídlu. Nedostatek vitamínu B1 způsobuje nespavost, nedostatek iniciativy, neschopnost koncentrace, nejistotu a deprese.Potřeba vitamínu B1 stoupá v těhotenství a při kojení, také roste při léčbě antibiotiky, průjmech, při těžkých stresech a při velké fyzické námaze. Výhodou je, že pokud konzumujeme zdroje vitamínu B1, automaticky dostáváme i jiné vitamíny skupiny B.
Zdroje: Sušené pivovarské droždí, pšeničné klíčky, otruby, játra,černý chléb, vepřové vnitřnosti, neloupaná rýže, pohanka, chřest, listnatá zelenina, lískové. ořechy,sušené ovoce obsahují vitamín B1.
Vitamín B2 - riboflavin
Pomáhá spalovat cukry, upravuje energetické mechanismy.
Nedostatek se projevuje drobnými vráskami nad ústy, pálením nebo suchem v očích, loupání nosu, uší a čela, mastícími se vlasy a červenáním očních víček, záněty kůže, praskání rtů.
Tedy potraviny nikdy nevařit bez přikrytí a po vaření vodu nevylévat! Část vitamínu se ničí v lednici. Dále tento vitamín ničí antibiotika, antikoncepční tabletky, utišující léky a nesprávné rozmrazování masa.
Zdroje: Droždí, pivovarské droždí, mléko, tvaroh, vejce, kakao, vlašské ořechy, ryby a brambory.
Vitamín B3 - niacin
Pomáhá likvidovat některé složky cholesterolu a tuků v krvi. Bez vitamínu B3 nemůže pracovat mozek.
Nedostatek se projevuje nespavostí, neklidem, podrážděností, rozptýleností a neschopností se soustředit.
Zdroje: Játra, tuňák, maso - hlavně krocan. Dále je obsažen v semenech¨slunečnice, v arašídech, tmavém pečivu, suchých fazolích i hrachu.
Vitamín B6 - pyridoxin
Je součástí enzymů a hraje velkou roli v metabolismu tuků a bílkovin.
Nedostatek vitamínu B6 se špatně rozlišuje, protože příznaky jsou podobné nedostatku jiných vitamínů skupiny B. Při velkých bolestech v lýtkách během noci je možno předpokládat, že se jedná o nedostatek vitamínu B6. Jestliže se objevuje brnění v rukou, třepotání očních víček a přitom se špatně spí a hodně zapomíná, je nedostatek vitamínu B6 dost pravděpodobný. Velmi důležitý je tento vitamín při onemocnění cukrovkou.
Zdroje: Především droždí, pšeničné klíčky, ořechy, arašídy, otruby, černé pečivo, brambory, banány, vejce, zelí a fazole.
Vitamín B12 - kobalamin
Pomáhá především při léčbě anémie. Je to velmi potřebný vitamín.Vitamín B12 hraje velmi důležitou úlohu v regulaci a správné funkci nervové soustavy. V podstatě by k nedostatku vitamínu B12 nemělo vůbec docházet, protože denní dávku bezpečně pokryje pestrá strava s obsahem masa, mléka a vajec. Vitamín B12 zajišťuje zdravý vývoj červených krvinek a podílí se na údržbě nervově tkáně.
Nedostatkem trpí velmi často také vegetariáni, vegani, makrobiotici. .
Zdroje: Hovězí a telecí játra, droždí. Jinak jediným zdrojem jsou živočišné produkty.
Ostatní vitamíny skupiny B
Kyselina pantotenová prodlužuje lidský život, léčí některé alergie, pomáhá růstu vlasů, optimalizuje metabolické procesy vedoucí k tvorbě energie.Projevy nedostatku jsou únava, pocit slabosti, deprese, poruchy spánku. Zdrojem je maso, mléko, žloutky, játra, luštěniny a obiloviny.
Biotin - vitamín H je nezbytný pro pokožku v dobrém stavu. Nedostatek brzdí růst a snižuje odolnost vůči chorobám. Dále se podílí na syntéze tuků, metabolismu aminokyselin, přeměny glukózy na glykogen v játrech a svalech. Nedostatek se projevuje poruchami pokožky, depresemi, únavou, bolestmi svalů.
PABA (PAB) - kyselina paraaminobenzoová se přidává do krémů na opalování, kde chrání citlivou pokožku před slunečním zářením.
Inozytol snižuje přebytky cholesterolu v krvi.
Kyselina listová je součástí metabolismu aminokyselin. Jejím zdrojem jsou luštěniny, listová zelenina, játra. Při nedostatku se může projevovat anemií, pocity slabosti, průjmy.
Acetylcholin je nezbytný pro činnost nervů.
Bioflavonidy - vitamín P pomáhá při léčbě křečových žil, hemeroidů a bércových vředů. Nedostatek může vést až k nádorům na mozku, k lámavosti cév-kapilár. Následkem jsou snadné modřiny, krevní podlitiny "červené žilky" zejména na stehnech žen. Nejvíce je obsažen v borůvce, citrusových plodech a grapefruitech, dále pak šípky, černý rybíz, hrozny, kořenová zeleniny, lusky, paprika a pohanka.
Vitamín C
Představuje 80% celé naší potřeby vitamínů. Skutečná potřeba vitamínu C je velmi individuální a závisí na mnoha okolnostech. Stoupá při nachlazení, v období chřipek, u kuřáků, při pravidelném požívání alkoholu, u cukrovkářů a u lidí, kteří požívají často maso. Dále při vleklých a chronických chorobách, při stresech a šocích. Pomáhá zvyšovat odolnost organismu proti veškerým chorobám, regeneruje nemocné tkáně, buňky a zvyšuje aktivitu leukocytů. Pomáhá také žlázám s vnitřní sekrecí při produkci hormonů. Skutečností je, že vitamín C může organismus chránit před rakovinou, ale nemůže ji léčit. Dále je nejlepším prostředkem proti nachlazení.
Nedostatek nedostatek způsobuje: rychlou únavu, deprese,nespavost a neklid.
Zdroje: Čerstvé i sušené šípky, černý rybíz, paprika, jahody, pomeranč,petržel, křen, řeřicha, kopřiva a další ovoce a zelenina.

O zdravém papůů...

30. srpna 2009 v 21:36 | Katrin :-* |  Zdravé papů
Obecné zásady a přístupy k výživě a ke stravování:
- pohybujte se na čerstvém vzduchu(vydatná energie musí lehce převažovat nad jejím příjmem z potravy)
- nepřejídejte se a nezatěžujte tak svůj zažívací systém
- stavujte se častěji a dávejte si menší porce
- jídlo si v průběhu dne vhodně rozdělte (doporučuje se, aby 20% tvořila snídaně, 10% přesnídávka, 40% oběd, 10% svačina a 20% večeře)
- naučte se jídlo vychutnávat
- nekuřte a nepijte alkohol
Při jídle myslete na:
- pravidelný čas příjmu potravy
-pestrou stravu
-omezení tučných jídel a cukrů
-syrovou zeleninu a ovoce každý den
-pozor na solení a přepálený tuk
-1 cigareta zničí v těle 100 mg vitamínu C
-kofein zbavuje tělo zinku, draslíku a jiných minerálů
-alkohol zbavuje tělo vitamínů skupiny B a C, zinku a hořčíku
Na co máme dbát v dostatečné míře:
-mléko a mléčné výrobky - dodávají nám vápníku
-ovoce pro vitaminy - dobré jako svačinka
-čerstvá zelenina také ve formě salátů a obloh teplých jídel
-ryby - minimálně 2x týdně,obsahují jód
-celozrnné pečivo - je zdrojem vlákniny a vitamínu B

Řetězák 0.1

30. srpna 2009 v 21:32 | Katrin :-* |  Jiné kecy..
Orbit / Winterfresh = Orbit
Mc'Donald / KFC =Mc'donald x)
Škoda / Mercedes = heh.... asi Mercedes
Fotbal / Hokej = fotbáál....
Studium / AuPair = studium
Notebook / PC = notebook i pc
Praha / Paříž = Paříž
Mp3 přehrávač / iPod = iPod
klik na celý článek ;)

Jahodový jogurt

30. srpna 2009 v 21:19 | Katrin :-* |  Recepty
Pro 2-4 osoby

Ingredience:

 • 300 g jahod
 • 1 kelímek biojogurtu
Připrava:

Jahody dobře omyjeme a rozčtvrtíme.Smícháme s biojogurtem,podle chuti dosladíme medem a rozdělíme do misek.

30.8.09

30. srpna 2009 v 21:03 | Katrin :-*
Ahoj bobišci moji...tak za dnešek se musím velice pochválit...ani nevíte,jak jsem na sebe po dlouhé době pyšná!...Rano jsem se pohadala s mamkou kvuli jidlu no...ale nic jsem nejedla!..Odpoledne za mnou přijel muj byvalej.. Míša...ach jo.. jak ja ho miluju pporad:(..a on to uz nechce zpátky...chce byt sam... srdicko me boli :(...proto taky nejim...no..ale su rada,ze dojel.aspon jsem nemyslela na jídlo..tedka jsem přišla z venku..byla jsem ho doprovodit na vlak... ani nevite jak me to ranilo,kdyz mi rekl,ze chce byt sam,ze budeme jen kamaradi...cestou zpatky jsem si poustela na founu nase pisniccky a plakala sem...jeste ted je mi uzko.. nj..ale nic jsem nejedla!...


Jahody

30. srpna 2009 v 13:21 | Katrin :-* |  Zdravé papů
-Zbavují střeva jedovatých látek,zmírňují trávící potíže
-Posilují imunitní system a přeměnu látkovou
-Pusobí krvetvorně a podporují růst buněk
-Odvodňují a snižují krevní tlak
-Posilují kosti,vlasy a kůži
-Zvyšují sexualni touhu.

Ostružinový tvaroh

30. srpna 2009 v 12:55 | Katrin :-* |  Recepty
Pro 2-4 osoby

Ingredience:

 • 400 g ostružin
 • 250 g netučného tvarohu
 • 1/2 kelímku smetany na šlehání
 • 1 lžíce medu
Příprava:

Ostružiny omyjema.Smetanu ušleháme dotuha a šlehačku spolu s medem opatrně vmícháme do tvarohu.Promícháme s ostružinami a naplníme do misek.

Nad 500kCal nejdu!!

30. srpna 2009 v 10:54 | Katrin :-* |  Jiné kecy..
Achoj berušky moje hubeeňounke...rozhodla jsem se..dneska zase začíná hladovka,musím to vydržet 3 dny..musím..vím,že přece,když jsem to zvladla jednou nejíst týdny a týdny..zvládnu to i tď.. jde o to,že se musím přemoct..první den bude hrozný,ale pak už to půjde samo...a když něco tak nad 500kcal nepůjdu...a dneska opravdu nic..musim to zvladnout..!

Thinspo 1.1

30. srpna 2009 v 10:29 | Katrin :-* |  Thinny girls
Dokonalost..nemam slov!!..
<3


Ostružiny

30. srpna 2009 v 10:27 | Katrin :-* |  Zdravé papů
-Posilují imunitu
-Pomáhají při hemeroidech a křečových žilách
-Brzdí rozvoj zánětů sliznic
-Pomáhají při nervozitě a posilují proti stresu
-Zpevňují vaziva
-Působí pozbudivě na činnost žláz.

Hrušky

30. srpna 2009 v 10:23 | Katrin :-* |  Zdravé papů
-Podporují exkreci,odstraňování odpadních produktů přeměny látkové
-Zmírňují trávící obtíže
-Upravují hospodaření vodou v těle.
-Spolupůsobí při odstraňování jedovatých látek z těla
-Napomáhají při ledvinových a močových obtížích
-Podporují krvetvorbu a růst organismu

-Zralé hrušky jsou dobře stravitelné!
-Jsou vhodné jako dětská strava!
-Při průjmu bychom hrušky konzumovat neměli!
-Těhotné ženy by je jíst též neměly!

Banánový dezert

29. srpna 2009 v 23:18 | Katrin :-* |  Recepty
Pro 3-4 osoby

Ingredience:

 • 3 banány
 • 1/2 kelímku smetany na šlehání
 • 1/2 kelímku jogurtu
 • 1 lžice medu
 • 1lžíce rozinek
Příprava:

Banány oloupeme,rozmačkáme vidličkou a smichame s jogurtem. Vmícháme smetanu na šlehání ušlehanou dotuha..Dezert naplníme do misek a ozdobime rozinkami.

Co dělat,aby jste nemysleli na jídlo?

29. srpna 2009 v 23:15 | Katrin :-* |  Others
 • cvičit
 • vymýšlet dietní plány na další dny
 • brouzdat na pro ana stránkách
 • číst knihy o ppp
 • sledovat filmy o ppp
 • uklízet pokoj/byt
 • jít běhat
 • jít na procházku se psem
 • spát
 • hrát hry na pc
 • dělat si manikúru či pedikúru
 • zkoušet si nový účes,nové líčení
 • zkoušet si oblečení (nejlíp o číslo menší)
 • psát básně, příběhy
 • dělat si pořádek v počítači
 • tančit
 • zpívat
 • chatovat
 • koupat se (výborné zejména na zahřátí v zimě)
 • učit se
 • jít do knihovny
 • jít se projít do města hlavně do obchodů s oblečením
 • věnovat se sourozencům,přátelům

Tipy&Triky

29. srpna 2009 v 22:58 | Katrin :-* |  Others
Vím,že je to všude,ale chci to mít na svém blogu , když nebudu vědět , jak zabít čas,tak se podívam..

Snídej!! To nastartuje tvůj metabolismus!!
Jezte tak pomalu jak jen můžete. Tělu zabere kolem 30 minut než si uvědomí že je plné. Žvýkej dokud se potravina nerozpustí v ústech.
Staň se vegetariánem.
Jez nahá před zrcadlem! Přijde ti nechutné každé sousto.
Když máš na něco chuť počítej do 100. A doufej že to přejde.
Pokládej vidličku nebo lžičku mezi každým soustem.
Nikdy nejez po 6 hodině odpoledne.
Vem si pilulky proti pálení žáhy pokud si opravdu hladová. Pomáhají neutralizovat kyseliny, které vzbuzují chuť a proto si hladná.
Držte koš ve vaší blízkosti když jíte. Takže když už máš pocit že si toho snědla půlku rychle jdi zbytek vyhodit do koše, aby tě to nedráždilo a nakonec si to nedojedla.
V restauraci na jídlo rychle hoď ubrousek, aby číšník věděl, že si dojedla.
Nos těsnou gumičku kolem zápěstí a pokaždé, když budeš chtít jíst tak ti gumička připomene, že chceš být hubená, proto za ni zatáhni a pusť. Bolí to, ale alespoň si uvědomíš, že víš co chceš a jídlo to opravdu není!!!!
Pijte dietní sodu nebo Pepsi má jen asi 1kcal na 100ml a navíc zasytí.
Ukliď nebo očisti něco nechutného přejde tě chuť.
Čisti si zuby pokaždé když budeš chtít jíst. Chuť pasty bude odporná s chutí jídla.
Počítej každou kalorii.
Když sedíš klepej si nohou, nebo klepej tužkou, nikdy se nepřestávej hýbat.
Každou hodinu vypij sklenici vody, nejen že se budeš cítit sytá ale navíc budeš mít neskutečně hydratovanou pokožku.
Studená voda spaluje více kalorii, a teplá voda vyvolává pocit plnosti.
Zahoď jídlo když budeš mít pocit že ho chceš sníst(z koše ho už nikdo nevytahuje).
Když jdeš ven vem si jen tolik peněz, kolik potřebuješ aby tě to nelákalo koupit si nějaké jídlo.
Sed vzpřímeně spálíš o 10% víc kalorií než když budeš shrbená!!
Pokud máš hlad jez jen nízkokalorické potraviny!! Nic jiného hlavně ne sladkosti!!!
Noste fotku vaší oblíbené inspirace(modelky, vás osobně) všude při sobě.
Po každém soustu se napijte.
Raději mrzněte vaše tělo pak spálí více kalorii(musí totiž vynaložit víc energie, aby se zahřálo).
Jestli máš žravou, nepolykej to, rychle to vyplivni.
Jez jídlo na malém talířku. Pokaždé si sevřete váš tlustý zadek do dlaně a přejde vás chuť tam ještě něco přidávat.
Žhavým sexem se spalují taky kalorie na to nezapomínej.
Kup si umělé sladidlo(nekalorické) a dělej si kafé bez mléka nemá žádné kalorie.
Pohodlně si ulehni do postele zakutej se do peřiny pusť si film nebude se ti chtít vstát pro jídlo.
Ovládej svou mysl (čti třeba příběhy o anorektičkách pomáhají).
Představuj si jak budou potraviny vypadat ve vašem žaludku když je sníte!
Sabotuj všechno jídlo(najdi si odůvodnění ke každému jídlo proč zrovna to bys neměla jíst vše si znechuť).
Jídlo si přesolujte a přepepřete nebude vám chutnat. Jdi nakupovat a zkus si oblečení, které by sis chtěla koupit až zhubneš.
Vem si tu velikost, na
kterou chceš zhubnout a pak si v kabince štípej do přebytečného tuku a uvidíš jak se ti hned zprotiví jídlo nechceš přece přidávat jídlem k těm špekům co už máš!
Když se lidi začnou příliš zajímat a vyptávat se na velkou ztrátu hmotnosti, naštvi se a řekni, že už tě nebaví, jak pořád všichni komentují tvou váhu! Postěžujte si, že ani neví jak bys chtěla zase tu váhu nabrat, ale že to nejde přestanou mít blbé komentáře.
Jestli chcete jíst tak jezte jen, když vás lidi vidí.
Obezita je odporná!!
Pamatuj si, že THINSPIRATION je váš nejlepší přítel.
Myslíte si že jste zhubla? Věř, že si nezhubla musíš víc!
Podívej se na vychrtlé modelky a představ si jak ti to bude slušet až tak budeš vypadat.
Žij jen podle váhy.
To je pravda a ty si TLUSTÁ.
Zapamatuj si, že když tvoje hubená kamarádka může jíst hodně to neznamená, že ty můžeš taky.
Nauč se milovat ten prázdný pocit v žaludku.Věř mi, že se budeš cítit nechutně, když pak znovu zaplníš žaludek.
Sleduj co jiní lidi, hlavně tuční lidi jedí a říkej si, jak jsou nezodpovědní oproti tobě, když se tak ládují a přidávají si další kila tuku do těla.
Pokud budeš mít hlad toč se dokola dokud se nebudeš cítit malátně.
Žvýkej žvýkačky bez cukru. Zaneprázdní to vaše ústa.
Když jíte sedejte si vždy na stejné místo.
Kde si osamělý, žádná televize ani počítač. Televize rozptyluje a vy si pak nevšimnete, že už jste plná.
Trochu závidět je dobrá věc. Konkurence je velká inspirace. Jestli jste opravdu hladová kupte si balení nízkotučných a nízkokalorických sušenek (doporučuji Diet+, nebo quareta ).
Když je zapijete hodně vodou(nebo čajem) váš žaludek si bude ihned myslet že je plný.
Jestli budeš mít opravdu hlad zajdi ke kamarádce na návštěvu nebo někam vyraz s přítelem.
Hlavně daleko od ledničky!!!
Když budete mít bolesti z hladu, schouli se do klubíčka a nebo to zaspi.
Pokud budeš mít hlad zkus jedení něčeho tučného ale zdravého jako je banán hned po ránu.
Jestli budete mít hlad po zbytek dne připomeňte si, že už jste jedli ráno.
Když na vás přichází pocit slabosti ……. štípejte si do svého stehna, a uvědomte si že vy nepotřebujete jíst, protože bys správně měla jíst sama sebe hlavně ze vnitř, a teprve potom si zasloužíš jídlo.
Zajdi si do knihovny. Můžeš zkoumat dietu nebo cokoliv, nebo literaturu o PPP.
Můžeš dělat třeba domácí práce, nebo psát dopisy, ale krása na tom je, že žádné jídlo tě z toho nemůže vyrušit.
Kup si dětskou pastu a dej si ji na jazyk omámíš své chuťové buňky. Potom zadrž dech a počítej do 100 doufej že ti to hlad zažene.
Šance je že přesvědčíte sama sebe nejíst to na co máte právě chuť.
Káva zmenšuje chuť na jídlo.
Pište si seznam věcí co budeš dělat dalších 15 minut (surfovat na netu, koupat se, dívat se na TV, učit se).
Jestli si hodně odvážná tak zajdi vyhodit nějaké potencionální jídlo z ledničky aby si nikdo nevšiml že nejíš!
Jestli na to nemáš dostatečnou odvahu polí jídlo saponátem nebo nějakým čistícím prostředkem a pak vyhoď.
Pokaždé když ti někde něco voní nebo procházíš kolem pekárny nos sebou všude parfém a vždy se nastříkej. Přebiješ vůni.
Čisti něco špinavého, záchodovou mísu, špinavé připálené kastroly, dřez, cokoliv špinavého zabiješ čas a přestaneš myslet na jídlo.
Sbírej obrázky vyhublých děvčat.
 • pij čaj
 • pij vodu
 • jez nesolené ořechy
 • žvýkej žvýkačky
 • udržuj se zaneprázdněná
 • přeskakuj zbytečné svačiny
 • žvýkej každé sousto 30x
 • jez nízkokalorické a netučné jídlo
 • nikdy nejez nic většího než je tvá pěst
 • každou hodinu vypij sklenici vody
 • jestli máš bolesti z hladu, schoulíš se v kouli
 • horká voda tě zahřeje a zaplní
 • vyber si mezi obědem a večeří nikdy nejez oboje
 • mít větrové bonbóny, snižují pocit hladu
 • veď si záznamy kolik kalorii sníš každý den
 • pevné ne mělké věci, vzít do pusy požvýkat a vyplivnout ven
 • musíš jíst pomalu a v klidu abys byla schopna rozeznat že už nemáš hlad
 • vyhni se uždibování, nevypadá to ale kalorie se z nich sečítají
 • nos lesk na rty vždy když budeš mít na něco chuť nanes si jej
 • ledové kostky. Když je rozkoušeš tak i zaplní
 • jez nízkokalorické věci jako nízkotučný puding, salát nebo polévka
 • jez víc ovoce a zeleniny. Ale vyhni se zálivkám.
 • zacvič si po jídle urychluje to spalování kalorií
 • dívej se jak jí tlustí lidé přejde tě pak chuť.
 • važ se večer se šaty a ráno nahá
 • každé sousto zapíjej, a pokládej příbor po každém soustu
 • čisti si zuby pořád když máš hlad a hlavně po jídle
 • pokud dostaneš hlad počítej do 100 ale pozvolně
 • jez nadýchané jídlo, zaplníš se a přitom toho tolik nesníš
 • kořeněná zvednou výměnu vašich látek a tudíž spálíš víc kalorií
 • dej si před výrobkem z mouky 2 lžíce octa pomůže to strávit tuk
 • jez venku malé jídla zrychlí to spalování
 • před jídlem vypít velkou sklenici vody
 • vyhýbej se kuchyni a už vůbec neotvírej ledničku nebo skrýše s jídlem. Jen pokud nemáte opravdu důležitý důvod nebo z donucení druhých
 • pokud dostaneš opravdu velký hlad(žravou) jdi se projít čerství vzduch ti pomůže přestat myslet na to jídlo.
 • pij vodu s citronem pomůže to urychlit spalování tuků
 • zelený čaj není jen prostředek proti stárnutí ale jeho pití ti pomůže spálit o asi 110 kcal za den.
 • strávit hodně času na pro-ana stránkách, nebo pročítáním thinspiration nebo si udělej svou vlastní thinspiration
 • pro zeštíhlení břicha před spaním udělej pár sklapovaček. Budeš se cítit unavená ne hladová.
 • nosit gumičku kolem zápěstí a puknout jí při pomyšlení na jídlo. Budete cvičit samy sebe ne přemýšlení o jedení
 • pořádně vše okořeň zaměstná to vaše chuťové buňky nebudou pak pátrat po něčem uspokojivějším jako je třeba čokoláda
 • pij ledovou vodu tělo zahříváním vody spálí 40kcal
 • voda taky pomáhá utišit kručení břicha. A navíc pročisťuje organismus.
 • pokud si náchylná na záchvaty přejídání tak si kupuj jídlo jen pro sebe opravdu minimum.
 • mysli na to jak by to jídlo vypadalo ve tvém žaludku po tom co ho spolkneš….snad tě to odradí
 • po 18 hodině už nejez
 • vyfotografuj se ve spodním prádle a pokaždé když budeš chtít hřešit tak ji vytáhni
 • při sezení ve škole se stále hýbej spálíš za den víc kalorií !!!!!!!
 • rychlé občerstvení: největší hnus co existuje a nejlíp uděláš když se tomu velkým obloukem vyhneš
 • sprchuj se pod studenou sprchou spálíš o 10% kalorií víc
 • denně jíst jen jedno jídlo a krájet si ho na malinké kousíčky
 • jez na malém talířku a čajovou lžičkou bude to trvat dýl
 • pokud je někde v okolí na stole třeba něco sladkého tak to ukliď a nebo sama sebe někam daleko od jídla
 • pokud si jedla před spaním tak se ujisti že budeš spát na levém boku urychluje to spalování. Tělo tak může absorbovat tuk z jídla pryč. Ale neměla bys jíst před spaním.
 • pij mnoho vody přinejmenším 8 sklenic vody. Voda zrychluje váš metabolismus.
Návod na Anorexii
- Jezte jak nejpomaleji dovedete (lidskému tělu trvá cca 30 minut než si uvědomí, že už nemá hlad)
-Mezi každým soustem pokládejte vidličku
-Žvýkejte sousto dokud se samo nerozpustí v puse
-Mezi sousty pijte (dříve se budete cítit plní)
-Nejezte po 7mé hodině večer!
-Pokud máte možnost, jezte nazí před zrcadlem
-Pokud máte neodbytný pocit hladu, zkuste si dát sousto do pusy a pak jej vyplivněte
-Tělo ošálíte i tím, že sníte kostky ledu (tělo si bude myslet, že přijalo nějakou potravu)
-Pokud vám začne hlasitě kručet v břiše, mírně se do něj bouchněte, přestane to
-Pijte hodně vody
-Pokud každou hodinu vypijete jednu sklenici vody, budete se cítit plní
-Když budete mít hlad, zkuste se napít (hlad je převlečená žízeň)
-Určete si svůj vlastní cíl, nejprve nějaký nižší tak, aby vás motivoval. Pozor ať není ten cíl v dané chvíli nereálný, to by bylo demotivující.
-Udělejte si svůj thinspirační deníček, kam si nalepte obrázky svých oblíbených hvězd, napište si tam své cíle a ANA hesla. Kdykoli se budete cítit zle, podívejte se do něj a vrátí se vám chuť nejíst.
-Udělejte si jednoduchá pravidla, třeba že budete žvýkat každé sousto 37x předtím, než je spolknete, nebo že nebudete jíst do ani po určité hodině. Pomůže vám to udržet si kontrolu nad jídlem.
-Když budete mít ukrutnou chuť jíst, řekněte si čokoláda...otočte se a počítejte do sta. Myslíte si, že ještě pořád budete chtít ty odporné kalorie ve svém těle?
-Když budete chtít jíst, nalakujte si nehty ;)
-Čistěte si zuby, nebudete chtít míchat chuť zubní pasty s jídlem..
-Když budete cítit, že to nezvládnete, jděte se projít.
-Zapisujte si, co všechno jste snědli.

Banány

29. srpna 2009 v 20:38 | Katrin :-* |  Zdravé papů
-Působí preventivně proti vysokému tlaku
-Odvodňují tělo a snižují jeho hmotnost
-Zbavují organismus jedovatých látek
-Léčí zanícené žaludeční sliznice
-Snižují hladinu cholesterolu,posilují imunitní systém
-Pomáhají při poruchách spánku a uklidňují nervy.

Avokádo

29. srpna 2009 v 20:19 | Katrin :-* |  Zdravé papů
-Pomáhá při hubnutí
-Podporuje duševní svěžest,bdělost a soustředění
-Mírní menstruační potíže
-Napomáhá žaludečním šťávám lepe využít bílkoviny
-Podporuje tvorbu červených krvinek
-Ideální zdroj bílkovin pro kojící matky